2017 оны 04 дүгээр сарын 18-с - 26 ны өдрүүдэд дор дурдсан цагийн хуваарийн дагуу Засгийн газрын 11-р байранд Ерөнхий мэдлэгийн болон Ур чадварын шалгалтыг цахим хэлбэр (компьютер)-ээр авна:

2017 оны 04 дүгээр сарын 18-ны өдрийн 08.00 цагт

1

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Чойжамц

Амарболд

164254

2

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Амарсайхан

Ханбаяр

163791

3

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Энхболд

Мөнх-Од

164318

4

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Даваадорж

Заансүх

164321

5

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Ганбат

Намуун

163769

6

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Болдбаатар

Батцэцэг

164151

7

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Сүрэн

Буяннэмэх

164232

8

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Зам ашиглалтын хэлтэс

Гонгор

Цацрал

164776

9

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Лхагвасүрэн

Одхүү

164114

10

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Дагвадорж

Дашдаваа

163217

11

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Чулуунбаатар

Болорчулуун

163315

12

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Нямхүү

Мөнхгэрэл

164030

13

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Жалелхан

Бахберген

164488

14

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Бат-эрдэнэ

Үнэнч

164699

15

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Инженерийн шугам сүлжээ

Галсүрэн

Одмаа

164744

16

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Болдбаатар

Ширэндэв

163801

17

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Баттулга

Басхүү

163260

18

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Энхбат

Бат-Эрдэнэ

163702

19

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Ихбаатар

Ариунболд

163274

20

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Батжаргал

Уранцэцэг

163500

21

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Төмөрбаатар

Лхамсүрэн

163722

22

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Бэгзсүрэн

Дашдорж

163733

23

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Гантулга

Ганзориг

163750

24

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Материалын

Ихбаатар

Зандангарав

164102

25

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Мэдээллийн сан, мэдээлэл технологи

Эрдэнэлхагва

Чинбат

163471

26

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Мэдээллийн сан, мэдээлэл технологи

Алтангэрэл

Жамбалсүрэн

163993

27

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Мэдээллийн сан, мэдээлэл технологи

Жаргалсайхан

Золбаяр

164673

28

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Тоног төхөөрөмж

Павел

Бержан

163691

29

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Тоног төхөөрөмж

Энхбүрэн

Содбилэг

163676

30

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Тоног төхөөрөмж

Нямбуу

Батмөнх

163772

31

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Тоног төхөөрөмж

Айлтгүй

Даваадорж

163809

32

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Лхагвасүрэн

Орхонсэлэнгэ

164457

33

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Бат-Эрдэнэ

Мөнх-Эрдэнэ

163786

34

Нийслэлийн Автозамын хөгжлийн газар,

Төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Цээпэл

Цэрэнсамбуу

164656

1

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Түмэндэмбэрэл

Энхжаргал

163935

2

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Хүрэлбаатар

Түмэнжаргал

164300

3

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Баатарчулуун

Хонгорзул

163910

4

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Эрдэнэ

Золбоо

163370

5

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Сүхбат

Билгүүн

163248

6

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Гомбодорж

Эрдэнэмөнх

164045

7

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Буяндэлгэр

Болор-Эрдэнэ

164199

8

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Одонтунгалаг

Цэрэндэжид

164287

9

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Баасандорж

Даваажаргал

164395

10

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Мармийзад

Түвшинзаяа

164420

11

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Батчулуун

Отгонжаргал

164467

12

Тээврийн газар,

Ачаа тээврийн төлөвлөлт, зохицуулалт

Нямсүрэн

Отгончимэг

164554

13

Тээврийн газар,

Статистик, төлөвлөлт, эдийн засаг

Түмэн-Өлзий

Батцэцэг

163340

14

Тээврийн газар,

Статистик, төлөвлөлт, эдийн засаг

Өлзийбаяр

Уранчимэг

163727

2017 оны 04 дүгээр сарын 18-ны өдрийн 10.00 цагт

1

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Ганхуяг

Гансүх

164921

2

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Чулуунбаатар

Цэнгүүн

163023

3

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Аюуш

Тэмүүжин

164061

4

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Энхмөнх

Даваамөнх

163045

5

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Амарсанаа

Эрдэнэцогт

163054

6

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Батхишиг

Заяа

163648

7

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Ганболд

Азжаргал

164540

8

Нийслэлийн Аялал жуулчлалын газар ,

Олон нийтийн харилцаа

Энхзориг

Анар

164922

1

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Бямбасүрэн

Оюунзул

164471

2

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Батмөнх

Агиймаа

163536

3

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Гангаа

Алтансүх

164585

4

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Идэш

Батзориг

163467

5

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Ганболд

Энхтуул

164329

6

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Уяат

Баярмаа

164131

7

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Нямжав

Мэндбаяр

163152

8

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Балжинням

Ууганбаяр

163198

9

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Бэгзжав

Оюунбилиг

163730

10

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Жаргал

Баясгалан

164629

11

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Ганхуяг

Далайцэрэн

164810

12

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Баярсайхан

Мэндсайхан

164857

13

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Тунгалагтамир

Энхбат

164883

14

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Энхтайван

Бямбасүрэн

164905

15

Нийслэлийн Газрын алба,

Захиргааны хэлтэс

Баярхүү

Намуун

164929

16

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Баяраа

Батцэцэг

164043

17

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Одсэр

Орхонжаргал

164839

18

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Ганболд

Энхболд

163630

19

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Лхамсүрэн

Золзаяа

164019

20

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Самбуу

Чанаг нянгар

163427

21

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Хишигдаваа

Мөнх-Эрдэнэ

163177

22

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Галтхүү

Шүхэрт

164833

23

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Тэгшээбаатар

Оюунтөгс

163912

24

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Түвдэнбямба

Тува

164654

25

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Пүрэвжав

Нямдаваа

164738

26

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Цог

Үүрцолмон

164893

27

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Баатардамба

Ёндондаш

164350

28

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Өлзийням

Доржханд

163459

29

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Энхтөр

Зоригоо

163909

30

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Батсуурь

Туяа

163304

31

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Эрдэнэ-Очир

Буянтуул

163913

32

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Баасанжав

Жамсран

164823

33

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Баярцогт

Ундрах

164110

34

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Жаргалсайхан

Энхчимэг

164147

35

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Ганхуяг

Ууганбаяр

164167

36

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Лхамжав

Лхагвасүрэн

164265

37

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Төмөрбаатар

Ганчимэг

164295

38

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Эрдэнэцогт

Энхбилгүүн

164357

39

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Энхтүвшин

Лхам

164489

40

Нийслэлийн Газрын алба,

Хот байгуулалтын

Баасансүрэн

Лхагвадорж

164794

2017 оны 04 дүгээр сарын 18-ны өдрийн 12.00 цагт

1

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Албан ба албан бус боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

Байгалмаа

Туул

164390

2

Багануур дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Албан ба албан бус боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

Цэнд-Очир

Баясгалан

163147

3

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Албан ба албан бус боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

Энхтайван

Булгантуул

163418

4

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Албан ба албан бус боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

Төмөрбаатар

Оюунгэрэл

163571

5

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Албан ба албан бус боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

Очирцэнд

Батмөнх

164696

6

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Бага боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Гомбосүрэн

Нарангэрэл

164198

7

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Бага боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Зулзагаа

Тунгалаг

163620

8

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Бага боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Батбаяр

Батчимэг

163595

9

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Бага боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Долзод

Мөнхзаяа

163686

10

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Бага боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Аюушцэрэн

Отгонжаргал

163728

11

Баянгол дүүргийн Боловсролын хэлтэс,

Бага боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Борхүү

Будцэцэг

164730

12

Нийслэлийн Боловсролын газар,

Нийгмийн ажил, хүүхдийн хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн

Чимэгнадмид

Энхцэцэг

164589

13

Нийслэлийн Боловсролын газар,

Нийгмийн ажил, хүүхдийн хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн

Рэнцэн

Өлзийхүү

164645

14

Нийслэлийн Боловсролын газар,

Төсөл хөтөлбөр, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

Отгончулуун

Наранбаатар

164610

15

Нийслэлийн Боловсролын газар,

Төсөл хөтөлбөр, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

Доржпалам

Батцэрэн

164901

16

Нийслэлийн Боловсролын газар,

Төсөл хөтөлбөр, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

Галсанпунцаг

Үйлстөгөлдөр

164926

1

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Чулуун

Пүрэвбат

164563

2

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Дашлхагва

Батсайхан

164547

3

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Ванчиг

Бүрнээбазар

163625

4

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Мягмарсүрэн

Ганчөдөр

163157

5

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Цэрэндаш

Ганбат

163285

6

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Мөнхөө

Мөнхнайрамдал

163976

7

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Чулуунпүрэв

Болд

164664

8

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Даржаа

Болд-Эрдэнэ

163696

9

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Байгаль хамгаалагч

Эрдэнэ-Очир

Хатанбаатар

164578

10

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Иргэдийн оролцооны асуудал хариуцсан

Нармандах

Ууганбаяр

163726

11

Нийслэлийн Байгаль орчны газар,

Иргэдийн оролцооны асуудал хариуцсан

Жамсранжав

Лхамдулам

163599

1

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар,

Нярай, нөхөн үржихүйн асуудал

Сандагжав

Тунгалаг

164080

2

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар,

Нярай, нөхөн үржихүйн асуудал

Нямдорж

Отгонжаргал

164224

3

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар,

Нярай, нөхөн үржихүйн асуудал

Балдан

Мөнгөнтуул

164385

4

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар,

Нярай, нөхөн үржихүйн асуудал

Баярсайхан

Одгэрэл

164528

5

Нийслэлийн Эрүүл мэндийн газар,

Нярай, нөхөн үржихүйн асуудал

Батхуяг

Алтанзул

164586

1

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Сүрэнхорлоо

Эрдэнэболд

164284

2

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Ганбаатар

Нарангуа

164764

3

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Болдбаатар

Энхсайхан

163632

4

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Бямбадорж

Намнансүрэн

164093

5

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Дөчинжил

Мөнхоргил

164133

6

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Пүрвээ

Бямбабаяр

164934

7

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Серверийн зохион байгуулалт

Бямбадорж

Баттөр

164480

8

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Системийн интерфэйс загварчлал хариуцсан

Отгон

Ганболд

164035

9

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Системийн интерфэйс загварчлал хариуцсан

Алтансүх

Номинчимэг

163144

10

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Системийн интерфэйс загварчлал хариуцсан

Чинзориг

Нямбаяр

164087

11

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Системийн интерфэйс загварчлал хариуцсан

Доржсүрэн

Ганчимэг

164119

12

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Өгөгдлийн сан хариуцсан

Доржийхүү

Баянбат

164450

13

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Өгөгдлийн сан хариуцсан

Магсар

Алтансувд

164930

14

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Өгөгдлийн сан хариуцсан

Цогтсайхан

Энхзул

164021

15

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Өгөгдлийн сан хариуцсан

Пүрэвжал

Ганбаатар

164192

16

Нийслэлийн Мэдээллийн технологийн газар,

Өгөгдлийн сан хариуцсан

Баярсайхан

Төрмөнх

164657

2017 оны 04 дүгээр сарын 18-ны өдрийн 14.00 цагт

1

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Жижиг, дунд үйлдвэрлэлийн бодлого зохицуулалт хариуцсан

Чулуун

Амарбаясгалан

164280

2

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Жижиг, дунд үйлдвэрлэлийн бодлого зохицуулалт хариуцсан

Сундуй

Золбаяр

164739

3

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Бумаа

Сувд-Эрдэнэ

163624

4

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Сандуй

Мөнхзаяа

163517

5

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Гансүх

Болормаа

163948

6

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Сүхбаатар

Цэнд-Аюуш

164000

7

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Энхболд

Номин

163962

8

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Цэрэгээ

Хэрлэнчимэг

164924

9

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Галиндэв

Золзаяа

163567

10

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Болд

Намуунзул

163268

11

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганбат

Хонгорзул

163591

12

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Чулуунхүү

Чулуунтөгс

163668

13

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Эрдэнэсүх

Насанбаяр

163610

14

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганболд

Жавхлантөгс

163940

15

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Болд

Саруул

164009

16

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Болдбаатар

Лхамгүндэг

163192

17

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Туул

Гантуяа

164573

18

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Мягмар

Ариунзаяа

164768

19

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Мөнхтогтох

Шүрээ

164309

20

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Амарсайхан

Одхүү

163121

21

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Сүхбаатар

Болор-Эрдэнэ

163556

22

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганбаатар

Ганбаяр

163546

23

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Лхагва

Сарантуяа

163372

24

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганбат

Ганболор

164478

25

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Оюунсан

Мөнх-Эрдэнэ

163695

26

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Батцэнгэл

Солонго

163684

27

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганбат

Уранцэцэг

163650

28

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Гантөмөр 

Нарангоо 

163455

29

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Зоригт 

Нарангуа 

164078

30

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Энхтөр

Золзаяа

163479

31

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Жанцан 

Энхмөнх 

164173

32

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Гантулга

Ганчимэг

164545

33

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Баатар

Булгамаа

163406

34

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Төмөрсүх

Билэгсайхан

164236

35

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Батхуяг

Дэлгэр

163302

36

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Батчулуун

Цолмон

164459

37

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Жаргалсайхан

Тамжид

164773

38

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Нямсүрэн

Оюундалай

164113

39

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Малик

Шолпан

164398

40

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Намхайдагва

Норжин

163640

41

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Манжилжав

Гантулга

163038

42

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Чулуунбаатар

Амаржаргал

163068

43

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Бямбадорж

Энхзаяа

163081

44

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Баттөр

Шүрэнбагана

163151

45

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Цэрэндаш

Нэмэхжаргал

163171

46

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Бямбаа

Нарантуяа

163221

47

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Дорждэрэм

Одцэцэг

163237

48

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Содовжамц

Чулуунхүү

163297

49

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Лутбэх

Цолмонгэрэл

163326

2017 оны 04 дүгээр сарын 18-ны өдрийн 16.00 цагт

50

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ёндондаш

Байгальмаа

163338

51

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Батбаяр

Ган-Од

163395

52

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Баатар

Солонго

163419

53

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Цэрэндаваа

Оюунтунгалаг

163435

54

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Бямбаа

Соёл-Эрдэнэ

163534

55

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганболд

Тулга

163751

56

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Баасансүрэн

Ганчимэг

164041

57

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Амарсайхан

Нямдорж

164065

58

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Батсайхан

Хулан

164134

59

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Алтанбагана

Азжаргал

164144

60

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Дашзэвэг

Мөнх-Эрдэнэ

164260

61

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Насантогтох

Энхтогтох

164341

62

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Отгонтогооч

Түвшинбаяр

164352

63

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганзориг

Мөнх-Эрдэнэ

164360

64

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Нагима

Гүлстан

164418

65

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Ганзориг

Пүрэвням

164447

66

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Шинэдэдван

Тунгалаг

164509

67

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Мажигсүрэн

Өнөржаргал

164534

68

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Батсуурь

Нямгэрэл

164558

69

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Бат-Эрдэнэ

Эрдэнэбаяр

164590

70

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Заманбек

Ержан

164620

71

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Энхжаргал

Цогтжаргал

164640

72

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Баяраа

Урьболд

164666

73

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Төмөр

Гантулга

164683

74

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Эрдэнэбат

Зоригт

164754

75

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Инновацийн дэд бүтцийн хөгжил, төсөл хөтөлбөр хариуцсан

Дондог

Мөнгөн

164786

76

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Лувсандагва

Ариунжаргал

163975

77

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

энхтайван

Цэрэнням

163048

78

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Энхбат

Оюун

164368

79

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

БУЯНХИШИГ

МАНДАХБАЯР

164384

80

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Энхбаатар

Хэрлэн

164495

81

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Давааням

Хулан

164187

82

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Энхболд

Оюунгоо

164805

83

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Гомбо

Ууганбаяр

164716

84

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Занданхүү

Оюундарь

164430

85

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Чимэдцогзол

Батням

164312

86

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Энхжаргал

Будханд

163663

87

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Цог

Ананд

164202

88

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Сэвгэрээ

Долгормаа

164828

89

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Хорлоо

Жамъяншарав

163019

90

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Зоригтбаатар

Шинэтулга

163101

91

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Буяннэмэх

Баттулга

164920

92

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Батбаатар

Гантулга

163094

93

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Төмөрбаатар

Мөнхтулга

163142

94

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Энхболд

Дөлгөөн

163205

95

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Очирбат

Ойгонбаяр

163262

96

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Баярцогт

Энхболд

164218

97

Нийслэлийн Үйлдвэрлэл, инновацийн газар,

Өндөр технологийн үйлдвэрлэл, технологийн дамжуулалт хариуцсан

Нармандах

Энхтамир

164799

2017 оны 04 дүгээр сарын 19-ний өдрийн 08.00 цагт

1

Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар,

Програм хангамж

Дондовдорж

Бадрах

163657

2

Нийслэлийн Өмчийн харилцааны газар,

Програм хангамж